trojkat

Trójkąt seksualny – jak zabrać się do seksu w trójkącie?

O trójkącie seksualnym marzy nie jeden mężczyzna. Co ciekawe, to pragną go również kobiety. Dla jednych stanowi pełną rozkoszy fantazję, da innych jest zbyt niemoralny. Jak zabrać się do seksu w trójkącie? I o czym należy pamiętać?

Jak zabrać się do seksu w trójkącie?

Myśląc o trójkącie seksualnym, należy zadać sobie pytanie czy to na pewno fantazja, która chcesz spełnić? O ile w myślach trójkąt Cię podnieca, o tyle w rzeczywistości może być zupełnie inaczej. Decydując się na seks w trójkącie, przede wszystkim trzeba zacząć od szczerej rozmowy, która powinna by przeprowadzona w miłej atmosferze. Partnerzy, którzy decydują się na taką formę aktywności seksualnej, muszą być naprawdę dojrzali emocjonalnie . W przeciwnym razem może dojść do nieprzyjemności. Zastanówcie się czy na pewno jesteście gotowi na taki krok. Decyzja musi być obopólna i nie można stosować tutaj żadnego przymusu ani napierać. Jeśli wspólnie wyrazicie zgodę, musicie ustalić kto będzie osobą trzecią, a także ustalić granicę, których pod żadnym pozorem nie będzie można przekroczyć. Warto mieć tzw. „bezpieczne hasło”, które wypowiecie w momencie, gdy zrobi się nieprzyjemnie. Jeżeli jedno z Was go użyje, należy przerwać daną czynność.

Kim ma być trzecia osoba?

Aby zabrać się do trójkąta seksualnego, trzeba ustalić czy wspólnie szukacie trzeciej osoby oraz kim ma być. Przede wszystkim zastanówcie się czy:

  • ma to być osoba, którą znacie. Jeśli tak to warto sobie uświadomić, że po takim eksperymencie, Wasza relacja może ulec zmianie.
  • ma to być osoba, której nie znacie. Nieznajomy może okazać się lepszym wyborem, ze względu na brak relacji. Niestety taką osobę trudniej znaleźć.

Możecie również zdecydować się na seksworkera czyli osobę, która wykonuje usługi seksualne. Choć taką osobę znaleźć najłatwiej, to może jednak być dość kosztowna.

O czym należy pamiętać?

Trójkąt seksualny wymaga od Was przede wszystkim zabezpieczenia. Nie chodzi tylko o nieplanowaną ciąże, ale przede wszystkim o zapobieganie zarażeniu się chorobami przenoszonymi droga płciową. O ile możecie mieć pewność, że Wy jesteście zdrowi, o tyle nie macie tej pewności w stosunku do trzeciej osoby. Dobrze byłoby poprosić ją oto, aby wykonała badania. Dzięki temu zyskacie 100% gwarancji, że nie jest chora na choroby weneryczne. Koniecznie kupcie prezerwatywy, które mężczyzna musi wymieniać za każdym razem, gdy zmienia partnerkę. To dość uciążliwa czynność, która może przeszkadzać Wam podczas łóżkowych igraszek, ale pozwoli uniknąć konsekwencji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *