para lezy na lozku

Seks hiszpański – co to jest?

Seks hiszpański to doskonała propozycja dla par, które lubią eksperymentować. Ta forma aktywności seksualnej gwarantuje nowe doznania erotyczne i pozwala przełamać rutynę w sypialni. Co to jest seks hiszpański?

Seks hiszpański – co to jest?

Hiszpański seks to dość perwersyjna forma stosunku seksualnego, która polega na włożeniu członka między piersi partnerki i wykonywaniu ruchów frykcyjnych. Takie igraszki zapewniają mężczyźnie pełną dominację. To on jest aktywną stroną i czerpie największa przyjemność. Natomiast kobieta jest stroną bierną. Mimo to, wiele Pań chętnie uprawia seks hiszpański choćby ze względu na podniecenie, jakie wywołuje u nich dominacja mężczyzny. Seks po hiszpańsku pary stosują również jako grę wstępna.

Seks po hiszpańsku – jakie są warianty?

W klasycznej wersji stosunku hiszpańskiego, kobieta kładzie się na plecach, mocno ściska swoje piersi, a mężczyzna klęka nad nią okrakiem. Następnie wkłada członka między piersi i zaczyna wykonywać ruchy frykcyjne. Aby kobiecie było wygodniej, może sobie podłożyć poduszkę pod brzuch. W ten sposób wypchnie piersi do przodu. Taka pozycja jest najlepsza dla Pań, które mają nieco większy biust. Natomiast kobiety o mniejszych piersiach, mogą skorzystać z innych wariantów:

  • hiszpanka z zamianą miejsc – w tym przypadku to mężczyzna lezy na plecach, a kobieta pochyla się nad nim i swoimi piersiami obejmuje penisa. Takie ułożenie pozwala łatwiej zebrać piersi i automatycznie stają się one większe.
  • Seks po hiszpańsku na siedząco W tej pozycji partner siedzi na krawędzi łóżka, a kobieta klęczy przed nim i wkłada penisa między swoje piersi.

Seks hiszpański – o czym należy pamiętać?

Najważniejszym elementem przed seksem hiszpańskim, jest rozmowa partnerów. Aby doszło do tego typu zbliżenia, zarówno mężczyzna, jak i kobieta musza wyrazić zgodę. Nie można podejmować decyzji na podstawie własnych upodobań. Obydwoje partnerów musi tego chcieć. Tylko w taki sposób satysfakcja ze zbliżenia będzie obopólna. Partnerzy, którzy zdecydowali się na seks po hiszpańsku, powinni wspólne ustalić przebieg tej formy aktywności seksualnej. Koniecznie należy podjąć decyzję o tym, czy wytrysk mężczyzny może być na dekolcie kobiety. W ten sposób uniknie się niespodziewnych sytuacji. Dodatkowo mężczyzna powinien pieścić piersi partnerki, aby dać jej rozkosz i zapewnić satysfakcję ze zbliżenia. Warto również zastosować lubrykanty, które nadadzą „poślizg”. Dzięki żelom intymnym, członek łatwiej się wsunie, a tym samym mężczyzna nie nabawi się otarć. Seks hiszpański można również połączyć z francuskim, zapewniając jeszcze większe doznania seksualne.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *