pozycja na jezdzca

Pozycja na jeźdźca – jak to zrobić?

Pozycja na jeźdźca jest idealna dla kobiet, które lubią dominować. Pozwala przejąć całkowita kontrolę nad seksem. partnerka decyduje o tempie i głębokości penetracji. Na czym polega pozycja na jeźdźca?

Pozycja na jeźdźca – na czym polega?

Pozycja na jeźdźca dedykowana jest przede wszystkim tym parom, które lubią, gdy kobieta przejmuje kontrolę podczas łóżkowych igraszek. To od niej zależy praktycznie wszystko. Klasyczny wariant polega na tym, że mężczyzna wygodnie kładzie się na plecach np. na łóżko, a kobieta siada na niego okrakiem. Następnie bierze penisa i powoli wkłada go do pochwy. Jak się wygodnie ułoży, rozpoczyna serię ruchów w tył, przód , do góry i na dół. Taka pozycja umożliwia jej kontrolowanie głębokości penetracji oraz tempo ruchów. Aby podkręcić atmosferę, partner może stymulować jej piersi lub łechtaczkę., chyba, ze partnerka sama sprawia sobie przyjemność. Wtedy mężczyzna może pieścić inne strefy erogenne takie jak uda, pośladki czy brzuch. Przez cały stosunek partnerzy są zwróceni twarzą do siebie. Pozwala to na utrzymanie kontaktu wzrokowego, co wzmacnia pożądanie.

Pozycja na jeźdźca – jak to robić?

Pozycja na jeźdźca może sprawiać ogromną satysfakcję i dać prawdziwą rozkosz obojga partnerów. Aby zwiększyć doznania seksualne, partnerka powinna zaciskać mięśnie kegla za każdym razem, gdy unosi się do góry. Powracając, mięśnie powinna rozluźnić. Tym wariancie to kobieta ma pełną kontrole nad tempem. Jeśli zauważysz, że partner jest na tyle podniecony, że zaraz dojdzie, powinnaś uspokoić jego członka. Przestań wykonywać ruchy i zaciśnij mięśnie pochwy na członku. Poczekaj aż partner się uspokoi i ponownie wykonuj ruchy, Zacznij od powolnego ruszania się w górę i w dół, do przodu i do tyłu. Nie zapomnij o kolistych ruchach miednicą i powoli zwiększaj tempo.

Pozycja odwrócona – na czym polega?

W tej wersji mężczyzna wygodnie kładzie się na plecach, a kobieta siada na niego okrakiem, ale odwracając się do niego plecami. Partner lekko zgina nogę w kolanie tak, aby dotykała się z udem partnerki. W ten sposób kobieta może ocierać łechtaczkę o udo, zapewniając rozkosz oraz orgazm łechtaczkowy. Następnie kobieta pochyla się lekko do przodu, dotykając kością łonową uda i powoli wkłada członka do pochwy i zaczyna wykonywać ruchy góra-dół, tył-przód. Pozycja odwrócona polecana jest przede wszystkim tym Paniom, które mają problem z osiągnięciem orgazmu pochwowego. Głębsza penetracja zapewnia większe doznania u kobiet, a tym samym satysfakcję z seksu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *