para caluje sie w lozku

Klasyczna pozycja misjonarska – na czym polega 5 sposobów?

Pozycja misjonarska to jedna z najpopularniejszych pozycji seksualnych. Prosta i oczywista, nie wymaga zbyt wielu akrobacji ani wysiłku od partnerów, a dodatkowo zapewnia bliskość. Co zrobić, gdy się znudzi? Przedstawiamy 5 sposobów na urozmaicenie klasycznego wariantu, które zagwarantują Wam nowe doznania seksualne.

Klasyczna pozycja misjonarska – na czym polega?

Na misjonarza to najbardziej znana pozycja seksualna. W tym wariancie kobieta leży na plecach z rozchylonymi udami. Mężczyzna układa się między jej udami i wkłada członek do pochwy. Taki klasyczny układ ciał, gdzie kobieta jak na górze, a partner na dole sprawia, że ona ulega, a on dominuj. Partner przejmuje całkowitą kontrolę, decydując o tempie ruchów, głębokości penetracji oraz intensywności doznań. Ponadto, ma możliwość obserwowania swojej ukochanej w całej okazałości. Pozycja misjonarska pozwala na maksymalną bliskość fizyczną i wzajemną obserwację swoich relacji. Dzięki temu partner wie, kiedy sprawia przyjemność swojej partnerce. Podczas stosunku, mężczyzna i kobieta mają wolne ręce, co umożliwia stymulowanie stref erogennych. Mężczyzna może pieścić zarówno piersi swojej partnerki, jak i łechtaczkę, zapewniając jej również orgazm łechtaczkowy.

Pozycja na misjonarza – jak urozmaicić?

Pozycja na misjonarza może kojarzyć się z nudą w sypialni. Nic bardziej mylnego! Choć nie jest wyszukana i nie wymaga zbyt dużo akrobacji, to urozmaicenie jej zapewnia niezwykłą rozkosz i czerpanie jeszcze większej przyjemności z seksu. Wystarczy tylko zmienić lekko ułożenie nóg partnerki, aby doznania były jeszcze większe, a penetracja głębsza. Natomiast pary, które lubią eksperymentować, mogą wykorzystać gadżety erotyczne. wersji dla odważnych, partner przywiązuje ukochaną do ramy łóżka, co sprawia, ze jest ona całkowicie poddana woli swojego ukochanego.

Pozycja misjonarska – 5 sposobów

Aby urozmaicić klasyczną wersję misjonarza, warto skorzystać z 5 sposobów:

  1. Uniesienie nóg – partnerka unosi jedną lub dwie i opiera je na ramieniu partnera, dzięki czemu penetracja jest głębsza
  2. Zastosowanie poduszki – partnerka kładzie poduszkę pod pupę, co pozwala pogłębić penetrację.
  3. Most jęków – to pozycja, która zapewni rozkosz, a dodatkowo jest przyjazna dla kręgosłupa. W tym wariancie kobieta zgina nogi w kolanach i podnosi biodra, tak jakby chciała zrobić mostek. następnie zaciska uda na biodrach mężczyzny, co wzmacnia doznania obojga partnerów.
  4. Przyciąganie nóg do klatki piersiowej – partnerka przyciąga nogi do klatki piersiowej, co umożliwia głębszą penetrację.
  5. Oplatanie bioder partnera – głębsza penetracja możliwa jest również, gdy partnerka obejmie partnera nogami jego biodra.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *