kobieta siedzi na mezczyznie

Jakie są strefy erogenne u mężczyzn? Czułe punkty faceta

Wbrew pozorom, strefy erogenne u mężczyzn tonie tylko jądra i penis. Czułe punkty można znaleźć na całym ciele. Wystarczy je tylko odpowiednio stymulować, aby zapewnić prawdziwą rozkosz. Jakie są strefy erogenne u mężczyzn i jak je pobudzić?

Czym są strefy erogenne u mężczyzn?

Powszechnie przyjęło się, że czułe punkty każdego faceta to narządy płciowe czyli penis i jądra. Zapewne wynika to z faktu, że wciąż wiele osób, w tym głównie kobity, myślą, że stymulacja penisa wystarczy do tego, aby mężczyzna odczuwał maksymalną przyjemność. Nic bardziej mylnego! W rzeczywistości okazuje się, że panowie mają o wiele więcej stref erogennych, które występują na całym ciele i dają silne doznania. W porównaniu do kobiet jest ich nieco mniej, bo 3 procent, ale występują podobnych miejscach m.in.:

  • W okolicach uszu,
  • Na szyi,
  • Na głowie,
  • Na plecach,
  • Na twarzy,
  • Na rękach,
  • Na nogach.

Umiejętność stymulowania wymienionymi strefami erogennymi, zagwarantuje mężczyźnie bardzo silne doznania i jeszcze większą satysfakcję ze zbliżenia.

Strefy erogenne u mężczyzn: uszy, twarz i głowa

Uszy są niezwykle unerwione, dlatego stanowią jeden z najczulszych punktów u mężczyzn. Dlatego już nawet muśnięcie, ciepły oddech czy delikatny pocałunek wywołują dreszczyk emocji. Jeśli chcesz podniecić swojego partnera, subtelnie pocałuj jego uszy, szepcząc przy tym, jak bardzo go kochasz. taka stymulacja mocno go podnieci i będzie stanowiła doskonałą grę wstępną. Następnie możesz przejść do szyi, głowy oraz twarzy, na której znajduje się kilka stref erogennych. Nie ma wątpliwości, że każdy mężczyzna kocha pocałunki na szyi. Użyj do nich języka, aby rozpalić zmysły ukochanego. Zobaczysz, ze minie chwila, a jego penis stanie się twardy jak skała. Następnie przejdź do ust, będących również bardzo czułym punktem. Muskaj je palcami, a potem swoimi ustami, przechodząc w stronę policzków.

Strefy erogenne u mężczyzn: plecy, ręce oraz nogi

Poza okolicami szyi i głowy, panowie kochają być dotykani na plecach. Zafunduj swojemu ukochanemu masaż, który będzie idealną grą wstępną do dalszych igraszek łóżkowych. Zacznij od delikatnych ruchów, a potem użyj nieco więcej siły. Chcesz jeszcze bardziej podniecić swojego partnera? Całuj go na całej długości linii kręgosłupa. Używaj do tego języka! Uwierz, że rozpalisz jego zmysły. Wielu Panów ma także strefy erogenne na ręcach oraz nogach. Zobacz czy również Twój ukochany je posiada. Zacznij od okolic ud, pieszcząc je językiem oraz wargami. Czułe punkty znajdują się pod kolanami, a także ramionach, przedramionach i dłoniach. Wewnętrzną stronę dłoni możesz subtelnie muskać opuszkami palców, potem przejść przez całą rękę, a także i nogę. Pamiętaj, ze najpierw warto odnaleźć wszystkie czułe punkty, a następnie je stymulować. To wymaga czasu, ale zapewni prawdziwą satysfakcję ze zbliżenia z partnerem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *