seks-bez-zobowiazan

Seks bez zobowiązań – jak to wygląda?

Seks bez zobowiązań to dla jednych niemoralna propozycja, dla drugich ogromna satysfakcja. O jednorazowej przygodzie marzą nie tylko Panowie, ale coraz częściej i Panie, które nie szukają partnera na stałe ani miłości. Czy warto uprawiać okazjonalny seks?

Seks bez zobowiązań – nie dla każdego

Okazjonalny seks jest dla jednych osób wspaniałym doświadczeniem, które wiąże się z prawdziwą rozkoszą i wielką przyjemnością. U innych budzi kontrowersje i uważany jest za niemoralny. Z jednorazowych przygód korzystają zazwyczaj osoby, które nie chcą związku i nie szukają partnera na stałe, a zależy im na zaspokojeniu potrzeb seksualnych. I choć wydawać by się mogło, że to mężczyźni szukają partnerki na jedną noc, to coraz chętnie Panie decydują się na jednorazowy numerek czy układ bez zobowiązań

Spotkania bez zobowiązań – jak się przygotować?

Okazjonalny seks wymaga odpowiedniego przygotowania psychicznego oraz rozsądku. Musisz mieć pewność, że szukasz partnera tylko i wyłącznie do zaspokojenia potrzeb seksualnych, a nie do związku. W ten sposób oboje unikniecie niepotrzebnych rozczarowań, Niewątpliwie należy pomyśleć o zabezpieczeniu, które jest najważniejszą kwestią. Stosunek powinien odbywać się tylko i wyłącznie przy użyciu prezerwatywy ,Dlatego każdy z partnerów powinien być zobowiązany do noszenia ze sobą paczki prezerwatyw. Kobieta nie może się wstydzić z powodu posiadania kondomów, bowiem świadczy to tylko i wyłącznie o jej rozważności i odpowiedzialności. Kondom chroni nie tylko przed nieplanowaną ciążą, ale również zmniejsza ryzyko zarażenia się chorobami przenoszonymi drogą płciową takimi jak kiła, chlamydia, wirus HIV, wirus opryszczki i inne. Nie znacie się zbyt dobrze, spotykacie się również z innymi, więc trzeba dmuchać na zimne.

Seks bez zobowiązań – o czym pamiętać?

Decydując się na okazjonalny seks, koniecznie porozmawiaj z drugą osobą, czy na pewno zgadza się na taki układ. Ustalcie zasady, których będziecie się trzymać. Musie mieć świadomość, że idąc do łóżka, zaspokajacie tylko wyłącznie swoje potrzeby seksualne. W takiej sytuacji układ bez żadnych zobowiązań będzie miał sens. Czasami może się zdarzyć, że jedna z osób jest zainteresowana drugą, a nawet i darzy ją uczuciem. Wtedy spotkania bez zobowiązań nie mają racji bytu i taki układ trzeba jak najszybciej zakończyć, aby uniknąć nieprzyjemności. Należy również zwracać uwagę na wybór partnera na jedną noc. Może okazać się, że poza łóżkowymi igraszkami, pojawi się również prawdziwe uczucie. W końcu serce nie sługa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *