para lezy w lozku

Jak wygląda pozycja na pieska? Ważne rady

Pozycja od tyłu, powszechnie nazywana pozycją na pieska to jeden z ulubionych wariantów Panów. Przede wszystkim pozwala dominować i przejąć mężczyźnie całą kontrolę podczas łóżkowych igraszek, a także zapewnia atrakcyjne widoki. Jak wygląda pozycja na pieska? IO jak uprawiać seks w takiej pozycji? Przedstawiamy ważne rady.

Jak wygląda pozycja na pieska?

Pozycja na pieska budzi ogromny entuzjazm u Panów, ponieważ pozwala im kontrolować cały stosunek. To oni decydują o tempie oraz głębokości penetracji, a do tego mogą oglądać swoją partnerkę od tyłu. W klasycznym wariancie od tyłu, partnerka klęka, jednocześnie pochylając się do przodu. Aby jej było wygodnie, opiera się na rękach lub łokciach. Mężczyzna klęka za nią, wprowadzają powoli penisa do pochwy od tyłu, po czym zaczyna ruchy frykcyjne. Mężczyzna może nie tylko klękać, ale również i stać za swoją partnerką. Wtedy ona znajduje się na krawędzi łóżka, a partner jest na podłodze i staje za nią. Taki wariant daje Panom dostęp do kobiecych pośladków, które mogą masować. Może również schylić się tak, aby mieć dostęp do piersi kobiety i je masować.

Pozycja od tyłu – ważne rady dla niej

Pozycja na pieska nie musi dawać przyjemności tylko Panom. Panie również mogą czerpać satysfakcję z seksu. Podczas kochania się od tyłu, stymulowany jest punkt G, co ułatwia osiągnięcie orgazmu. Dodatkowo, wariant od tyłu może zapewnić także orgazm łechtaczkowy. Jeśli zależy Ci na zapewnieniu maksymalnych doznać koniecznie weź pod uwagę nasze wskazówki:

  • stymuluj swoją łechtaczkę, gdy partner dotyka Twoje piersi, pośladku lub uda lub weź jego dłoń i pokieruj do łechtaczki. Niech on się Tobą zajmie!
  • nie bój się korzystać z gadżetów erotycznych. Sprawią Ci dodatkową rozkosz,
  • od czasu do czasu odwróć się twarzą do swojego ukochanego, aby pokazać, że jest Ci naprawdę dobrze,
  • wprowadź trochę pikanterii do seksu i daj pozwolenie swojemu partnerowi na małego, niewinnego klapsa

Pozycja na jeźdźca – ważny porady dla niego

Pozycja od tyłu gwarantuje ogromne podniecenie i doznania seksualne u Panów. Sama kontrola nad stosunkiem oraz podziwianie partnerki od tyłu daje ogromna satysfakcji. Aby wyciągnąć maksimum przyjemność z takich igraszek łóżkowych, panowie powinni:

  • pieścić uda, pośladki swojej partnerki, aby podniecić ją jeszcze bardziej,
  • pochylić się nad kobietą i stymulować łechtaczkę. W ten sposób zapewnisz jej prawdziwą rozkosz,
  • wykonywać nie tylko szybkie, ale i powolne ruchy. Musisz zapewnić orgazm nie tylko sobie, ale również i partnerce.

Pamiętaj, że jeśli chcesz pociągnąć ukochaną za włosy lub dać jej klapsa, musisz spytać ją o zgodę. Nie każda kobieta lubi takie zachowania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *