Klasyczna pozycja misjonarska – na czym polega? 5 wariantów

Pozycja misjonarska to jedna z najpopularniejszych pozycji seksualnych. Prosta i oczywista, nie wymaga zbyt wielu akrobacji ani wysiłku od partnerów, a dodatkowo zapewnia bliskość. Co zrobić, gdy się znudzi? Przedstawiamy 5 sposobów na urozmaicenie klasycznego wariantu, które zagwarantują Wam nowe doznania seksualne.

Klasyczna pozycja misjonarska – na czym polega?

Na misjonarza to najbardziej znana pozycja seksualna. W tym wariancie kobieta leży na plecach z rozchylonymi udami. Mężczyzna układa się między jej udami i wkłada członek do pochwy. Taki klasyczny układ ciał, gdzie kobieta jak na górze, a partner na dole sprawia, że ona ulega, a on dominuj.

Partner przejmuje całkowitą kontrolę, decydując o tempie ruchów, głębokości penetracji oraz intensywności doznań. Ponadto, ma możliwość obserwowania swojej ukochanej w całej okazałości. Pozycja misjonarska pozwala na maksymalną bliskość fizyczną i wzajemną obserwację swoich relacji. Dzięki temu partner wie, kiedy sprawia przyjemność swojej partnerce.

Podczas stosunku, mężczyzna i kobieta mają wolne ręce, co umożliwia stymulowanie stref erogennych. Mężczyzna może pieścić zarówno piersi swojej partnerki, jak i łechtaczkę, zapewniając jej również orgazm łechtaczkowy.

Jak urozmaicić misjonarza?

Pozycja na misjonarza może kojarzyć się z nudą w sypialni. Nic bardziej mylnego! Choć nie jest wyszukana i nie wymaga zbyt dużo akrobacji, to urozmaicenie jej zapewnia niezwykłą rozkosz i czerpanie jeszcze większej przyjemności z seksu. Wystarczy tylko zmienić lekko ułożenie nóg partnerki, aby doznania były jeszcze większe, a penetracja głębsza.

Natomiast pary, które lubią eksperymentować, mogą wykorzystać gadżety erotyczne.   wersji dla odważnych, partner przywiązuje ukochaną do ramy łóżka, co sprawia, ze jest ona całkowicie poddana woli swojego ukochanego.

5 wariantów pozycji misjonarskiej

Aby urozmaicić klasyczną wersję misjonarza, warto skorzystać z 5 sposobów:

  1. Uniesienie nóg – partnerka unosi jedną lub dwie i opiera je na ramieniu partnera, dzięki czemu penetracja jest głębsza
  2. Zastosowanie poduszki – partnerka kładzie poduszkę pod pupę, co pozwala pogłębić penetrację.
  3. Most jęków – to pozycja, która zapewni rozkosz, a dodatkowo jest przyjazna dla kręgosłupa. W tym wariancie kobieta zgina nogi w kolanach i podnosi biodra, tak jakby chciała zrobić mostek. następnie zaciska uda na biodrach mężczyzny, co wzmacnia doznania obojga partnerów.
  4. Przyciąganie nóg do klatki piersiowej – partnerka przyciąga nogi do klatki piersiowej, co umożliwia głębszą penetrację.
  5. Oplatanie bioder partnera – głębsza penetracja możliwa jest również, gdy partnerka obejmie partnera nogami jego biodra.

Erotyczne produkty premium znajdziesz tutaj!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.