Jak uprawiać seks w wodzie? Praktyczne porady

Nie ma wątpliwości, że seks w wodzie to doskonała propozycja dla par, które lubią eksperymentować. Ten rodzaj aktywności seksualnej, zwany aqua sex, dostarcza wyjątkowych wrażeń i cudownych doznań. Jak uprawiać seks w wodzie?

Seks w wodzie jako gra wstępna

Seks w wodzie to idealny pomysł na grę wstępną. Wanna z pianą, szampan, truskawki w czekoladzie, świece zapachowe, a do tego płatki róż. Kto nie chciałby znaleźć się w tak romantycznej scenerii? Zanim przejdziecie do miłosnych igraszek, warto się razem wykąpać, wypić kieliszek szampana czy lampkę wina, aby się rozluźnić.

Taki relaks przyda Wam się po ciężkim dniu pełnym obowiązków. Gra wstępna w wannie to propozycja nie tylko dla długoletnich związków, ale również nowicjuszy. Pozwoli przełamać pierwsze lody, poznać swoje ciała. Możecie wzajemnie się namydlić, szczególnie w strefach erogennych, które sprawią, ze oboje się podniecicie.

Aqua sex a zabezpieczenie

Decydując  się na seks w wodzie, należy pamiętać o zabezpieczeniu. Ma ono chronić nie tylko przed nieplanowaną ciążą, ale również przed chorobami przenoszonymi drogą płciową. Niestety w przypadku aqua seks, może być mały problem z prawidłowym  nałożeniem prezerwatywy. Kondom może się zsunąć.

Ponadto wyższa temperatura w wannie czy jaccuzi może mieć negatywny wpływ na wytrzymałość prezerwatywy. Dlatego lepiej , aby w wodzie postawić na grę wstępną, a po wyjściu z wanny przejść do seksu Natomiast jeśli posiadacie stałych partnerów, można zrezygnować z prezerwatywy. Chcąc uchronić się przed niechcianą ciążą, wystarczy stosować tylko tabletki antykoncepcyjne.

Jak uprawiać seks w wodzie?

O seksie w wodzie marzy nie jeden mężczyzna i nie jedna kobieta. Ta fantazja rozpala zmysły i stanowi idealny sposób na urozmaicenie współżycia. Zanim zdecydujecie się na szalony seks nad jeziorem, zacznijcie od aqua seks w domu. Wanna nada się idealnie, choć pod prysznicem również może być zmysłowo i romantycznie.

W wannie kochanie się jest bardzo romantyczne i zanim przejdziecie do igraszek, możecie się wyluzować, napić wina. Do tego tworzyć niepowtarzalny klimat, stosując olejki eteryczne, świecie zapachowe czy płatki róż. Natomiast prysznic stanowi doskonały sposób na szybki numerek np. przed pójściem do pracy. Podczas seksu w wodzie, zawsze pamiętajcie o zabezpieczeniu.

Woda nie chroni ani przed nieplanowaną ciążą, ani przed zarażeniem się chorobą weneryczną. Zadbajcie również o higienę i bezpieczeństwo. Choć seks w morzu czy jeziorze może być wyjątkowym doznaniem, to bardziej higieniczny i bezpieczniejszy będzie zdecydowanie seks w wannie czy pod prysznicem w domu.

Erotyczne produkty premium znajdziesz tutaj!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.