Jak przedłużyć stosunek? 5 skutecznych sposobów

Zbyt krótko trwający stosunek, nie pozwala czerpać maksymalnej przyjemności z łóżkowych igraszek. Zazwyczaj wiąże się z problemami z przedwczesnym wytryskiem. Na całe szczęście istnieje mnóstwo sposobów domowych, a także ćwiczeń i tabletek, które mogą opóźnić wytrysk. Jak przedłużyć stosunek? Oto 5 skutecznych sposobów.

Jakie są przyczyny zbyt krótkiego stosunku?

Jedną z najczęstszych przyczyn zbyt krótko trwającego seksu, jest przedwczesny wytrysk. Seksuolodzy definiują problem jako niezdolność powstrzymania wytrysku przed upływem dwóch minut od rozpoczęcia stosunku, a także zanim oboje partnerów dojdzie.

Natomiast jednoznaczne określenie przyczyny problemu, jest dość trudne. W okresie dojrzewania, przedwczesny wytrysk może być wynikiem burzy hormonów. Natomiast w późniejszym czasie, wiąże się z problemami zdrowotnymi takimi jak nadciśnienie, cukrzyca, nadczynność tarczycy, a także chorobami prostaty.

W niektórych przypadkach, przedwczesny wytrysk to wynik długiej abstynencji seksualnego albo częstej masturbacji. Może na niego wpływać także stres, alkohol papierosy czy zażywanie środków odurzających, a także samo nastawienie mężczyźni. Seksuolodzy twierdzą, że ejakulacja jest wynikiem psychiki, a nie fizjologii.

Jak przedłużyć stosunek?  5 skutecznych sposobów

Przedwczesny wytrysk to problem, z którym boryka się wielu mężczyzn. Na szczęście istnieją metody, które pozwalają przedłużyć stosunek. Oto 5 skutecznych sposobów:

1.Trening mięśni Kegla.

Regularne trenowanie mięśni Kegla pozwala przejąć kontrolę nad wytryskiem i opóźnić go. Ćwiczenia należy wykonać rano i wieczorem w 30 seriach szybkich skurczów i rozluźnień oraz kilku seriach długich skurczów, które trwają co najmniej 10 sekund.

2.Technika trzech palców

Partnerka przyciska trzema palcami punkt między jądrami a odbytem do momentu, aż opadnie podniecenie

3.Metoda STOP and GO

Metoda polega na przerwaniu stosunku tuż przed orgazmem. A następnie wznowienie go, gdy opadnie erekcja.

4.Technika 9 pchnięć

Ta dalekowschodnia technika polega na wykonywaniu cykli płytkich i głębokich pchnięć w trakcie penetracji według schematu: 9 płytkich pchnięć 1 głębokie, 8 płytkich pchnięć i 2 głębokie, 7 płytkich pchnięć i 3 głębokie, kontynuując aż wyjdzie 1 pchnięcie głębokie, a 9 głębokich.

5.Metoda APE

Metoda ta zawiera ćwiczenia oraz wskazówki, które pomagają odzyskać kontrolę nad przedwczesnym wytryskiem.

Jak przedłużyć stosunek za pomocą tabletek?

Oprócz wymienionych sposobów, stosunek przedłużyć można za pomocą tabletek. Warto jednak mieć na uwadze, że wszelkie środki farmakologiczne powinny być stosowane jako ostateczność i to w sytuacji, gdy problem wynika z poważnych powodów.

Przed ich zastosowaniem, można stosować także inne sposoby. Najlepiej sprawdzają się ćwiczenia, które angażują oboje partnerów. Niech mężczyzna położy się na plecach, a kobieta usiądzie na jego udach i zacznie pieścić penisa. W momencie, gdy partner będzie dochodził, należy przerwać pieszczony. Gdy erekcja opadnie, ćwiczenie należy powtórzyć.

Erotyczne produkty premium znajdziesz tutaj!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.