Gdzie jest punkt G u kobiet i jak go znaleźć?

Odnalezienie punktu G i jego stymulacja, zapewnia kobiecie prawdzie rozkosz. Niestety jego odnalezienie nie jest tak łatwe. Mówi się nawet o tym, że nie ma pewności, że on w ogóle istnieje. Gdzie jest punkt G u kobiety i jak go znaleźć?

Czym jest punkt G?

Punkt G został zdefiniowany po raz pierwszy 1957 roku przez niemieckiego lekarza Ernsta Gräfenberga. Jednak badania dotyczyły niewielkiej liczby kobiet. W późniejszych czasach, w latach osiemdziesiątych XX wiek, John Perry oraz Beverly Whipple opublikowali dwa artykuły dotyczące punktu, a także nazwali go punktem G na cześć lekarza Gräfenberga.

Punkt G określa się jako punkt o chropowatej strukturze, który znajduje się na przedniej ścianie pochwy od 3 do 5 centymetrów od wejścia. I jest wielkości 1,5 cm x 2 cm. Przez wielu badaczy utożsamiany jest z występującym u kobiet fragmentem ściany pochwy, który jest unerwiany przez nerw sromowy. Natomiast inni definiują go jako punkt nerwowy, w którym nerw przechodzi blisko cewki moczowej.

Jak znaleźć punkt G ?

Mężczyznom zależy na szybkim odnalezieniu punktu G u kobiet. Nic dziwnego. Chcą w ten sposób zapewnić jej rozkosz i sprawić, że będą najlepszymi kochankami. Niestety jego znalezienie nie zawsze jest łatwym zadaniem. Wymaga przede wszystkim cierpliwości, wiedzy, a także współpracy partnerów.  Tuż przed jego szukaniem, warto lekko podniecić kobietę. Ułatwi to znalezienie erogennej strefy.

Następnie mężczyzna wkłada palec do pochwy, szukając wypukłej przestrzeni tzw. „guziczka. Znajduje się około 3-5 centymetrów od wejścia. Partner może to zrobić również za pomocą języka. Można także poszukać za pomocą penisa czy wibratora, ale palcem będzie zdecydowanie łatwiej.

Jeśli zdecydujecie się na szukanie punktu rozkoszy podczas seksu, najlepiej sprawdzi się pozycja na pieska lub n łyżeczkę. Jeśli kobieta sama chce go odnaleźć, może to zrobi w trakcie masturbacji.

Jak najlepiej stymulować punkt G?

Stymulowanie punktu rozkoszy zapewnia kobiece niezwykłe doznania i orgazm. Jeśli partner wie, gdzie znaleźć czułe miejsce, to jego stymulacja jest naprawdę łatwa. Stymulację warto rozpocząć już w grze wstępnej. Niech partner włoży palec do pochwy i delikatnie pociera przednią ścianę pochwy do momentu, gdy kobieta się podnieci, a punkt będzie wyczuwalny.

Wtedy można zacząć go masować oraz uciska, zarówno palcem, jak i językiem. Niezwykle istotny w stymulowaniu punktu G, jest dobór odpowiedniej pozycji. Najlepiej sprawdzają się tutaj wszystkie pozycje od tyłu czyli na pieska, na stojąco oraz pozycja na łyżeczkę, bowiem wymuszają silniejszy nacisk penisa na przód.

Należy również eksperymentować  oraz pytać partnerkę, w jakiej pozycji jest jej najlepiej. Jeśli nie boicie się szalonych zabaw w łóżku, postawcie także na gadżety erotyczne, które dodadzą pikanterii i sprawdzą się jako pomoc w stymulowaniu punktu rozkoszy

Erotyczne produkty premium znajdziesz tutaj!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.